Okulistyka weterynaryjna

Weterynarz okulista Wrocław

Okulistyka Weterynaryjna Wrocław

W naszej przychodni zajmujemy się także diagnozowaniem i rozwiązywaniem problemów okulistycznych psów i kotów.

Poniżej przedstawiamy wykonywane przez nas zabiegi okulistyczne

Okulista weterynarz Wrocław – badania

  • badanie okulistyczne z badaniem neurookulistycznym
  • badanie ciągłości rogówki (test fluoresceinowy)
  • badanie drożności kanałów łzowych
  • USG gałki ocznej

Okulista weterynaryjny Wrocław – leczenie:

  • ektropii i entropii
  • grudkowego zapalenia III powieki
  • zapalenia gruczołu głębokiego III powieki
  • niedrożnych przewodów nosowo-łzowych
  • wypadnięcia gałki ocznej

Umów się na wizytę

Czekamy pod telefonem +48 71 346 61 98. Zapraszamy do naszej siedziby we Wrocławiu, ul. Osadnicza 12 os. Strachocin

Nasza przychodnia to ośrodek stomatologii i ortodoncji weterynaryjnej z nowoczesną aparaturą do diagnostyki oraz zabiegów. Szeroka oferta świadczonych usług obejmuje m.in. okulistykę weterynaryjną. Zachęcamy opiekunów psów oraz kotów do regularnych badań wzroku pupili. Prócz tego pragniemy położyć nacisk na uważną obserwację zachowania swoich czworonogów. W razie zauważenia jakichkolwiek niepokojących objawów nie należy zwlekać z umówieniem wizyty w placówce. Szybka reakcja uchroni zwierzę od cierpienia oraz ryzyka poważniejszych chorób.

Czytaj więcej

Kompleksowy okulista zwierząt Wrocław

Gabinet odwiedzają osoby, które dostrzegły u psa bądź kota oznaki świadczące o dolegliwościach zdrowotnych albo urazie. Zajmujemy się również nagłymi przypadkami. Jeżeli potrzebują Państwo wsparcia specjalisty takiego jak okulista weterynarz Wrocław to miasto, w którym znajduje się nasza przychodnia.

Przy wykorzystaniu zaawansowanych urządzeń wykonujemy odpowiednie badania. Pozwalają nam na ustalenie przyczyny schorzenia, a następnie wdrożenie indywidualnie dostosowanej terapii. Udzielamy pomocy pupilom mającym problemy z odpływem łez, zespołem suchego oka czy uszkodzeniami bądź wrzodami rogówki. To zaledwie ułamek usług, które świadczymy w ramach okulistyki weterynaryjnej we Wrocławiu. Zapraszamy opiekunów zaniepokojonych przedłużającym się pogorszeniem widzenia u swojego czworonożnego przyjaciela.

Psi okulista Wrocław i okolice

W codziennej pracy spotykamy się z przeróżnymi przypadłościami u psów oraz kotów. Niektóre z nich są związane z wiekiem zwierzęcia, inne z kolei z konkretną chorobą, urazem czy atakiem pasożytów. W trakcie diagnostyki dokonujemy oceny oraz analizy zmiany, a także zachowania czworonożnego pacjenta. Ustalamy źródło schorzenia, dzięki czemu możemy uwolnić zwierzę od dyskomfortu. W razie możliwości przywracamy mu pełną sprawność albo – w zaawansowanych stadiach bądź przy nieuleczalnych chorobach – łagodzimy objawy.

Do naszego ośrodka zgłaszają się nie tylko ludzie zamieszkujący okolicę. Wielu z nich wychodzi z założenia, że dystans nie ma znaczenia, jeśli chce się skorzystać z pomocy wykwalifikowanego weterynarza. We Wrocławiu pracują specjaliści z wieloletnim doświadczeniem. Nasza kadra opiekuje się chorymi zwierzętami od prawie 70 lat. Grono czterołapych podopiecznych sukcesywnie się zwiększa, za co w dużej mierze odpowiadają pozytywne opinie oraz zaufanie, którym darzą nas opiekunowie.

Okulistyka psów i kotów Wrocław

Zainteresowani umówieniem wizyty u okulisty weterynaryjnego we Wrocławiu mogą zarezerwować termin spotkania z naszym specjalistą. Zajmujemy się przeróżnymi problemami zwierzaków, począwszy od utrzymujących się zacieków w kącikach oczu, przymgleniu czy powiększeniu oka, a skończywszy na zaczerwienieniu oczu.

Jeżeli poszukują Państwo specjalisty takiego, jak weterynarz okulista we Wrocławiu, od poniedziałku do piątku chorych przyjmują nasi lekarze. Szybko nawiązują kontakt ze zwierzętami, zdobywając ich zaufanie. Dzięki profesjonalizmowi zespołu leczenie przebiega sprawnie, a przede wszystkim w przyjaznej atmosferze.